Кошик
126 відгуків
+380672362437
+380672362435
+380639521664
+380635787555
УкраїнаКиївул. Овручская, 28, оф.1
ТОВ "МЕТАЛБУДТРЕЙД"
Залишити відгукНаявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
Поковка350х710х710 мм ст. 5ХНМ, фото 2

Поковка350х710х710 мм ст. 5ХНМ

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Процес кування може бути представлений у декількох етапах

1. На початковому етапі поковки може здійснюватися порізка заготовки майбутнього виробу під необхідні розміри.

2. Безпосередньо процес выковки (поковки), або штампування.

3. Термообробка. В залежності від марки сталі використовуються такі види термообробки як нормалізація або відпал.

4. Останній етап перед здачею поковок клієнту – приймання ВТК. Всі заготовки виготовляються по припусків регламентованих ГОСТ або технічного завдання, специфікації.

За характеристиками поковки можна розділити

1. По перерізу

2. За методом виготовлення

Перетин

1. Квадратне

2. Прямокутна

3. Многоугольное

4. Кругле

5. Можливі різні варіації форм, під замовлення

Методи виготовлення поковки

1. Штампована поковка – виходить при деформації металу у обмежують їх стінках штампа (деформації металу під форму). Штампована кування характеризується більшою точністю. При чому, штампування може бути, як гарячої – з попереднім нагріванням металу, так і холодною, без такої підготовки. Нагрівання надає металу еластичність і пластичність, що дозволяє надати матеріалу потрібну форму без особливих зусиль.

Метод штампування дуже вигідний, оскільки одночасно виготовляються кілька поверхонь деталі. Крім того, штамповані поковки відрізняються гладкістю і однорідністю оброблюваної поверхні і точними розмірами. Це дозволяє знизити витрати на матеріал і забезпечити високу продуктивність. Крім того, штампуванням можна виготовляти поковки з металопрокату абсолютно будь-якого перерізу, попередньо нарізаний за розміром штампа.

2. Кована (молотовая, пресова) поковка – відрізняється вільним положенням металу під час кування, міцністю і пластичністю отриманого матеріалу. При куванні основним знаряддям стають різні преси, зусиллям в кілька тонн, а також молот або кувалда. Завдяки такому впливу, отриманий метал відрізняється підвищеною пластичністю і міцністю, однак дотримання розмірів та форм майбутньої готової продукції тут менш точне, ніж при штампуванні.

Терміни виконання поковок залежать від кількості заготовок які необхідно виготовити (викувати) і від складності технічного завдання.

Так, в процесі виробництва на початкових стадіях можливе проведення тесту хімічного аналізу металу, що б прийняти необхідну марку сталі до обробки.

Основні
Виробник  Собственное производство
Метод виготовленняШтампування
Дополнительные характеристики
Видконструкционные, инструментальные, легированные, прессовые
Номенклатураштамповые кубики
Тип сеченияпрямоугольное
  • Ціна: 30 000 грн.